کاربردهای مختلف سیم و کابل

سیم و کابل افشان

شرکت نور با تولید کابل ها و سیم ها که روکششان پلاستیکی است در ایران مطرح هستند در این شرکت آزمایشگاه های مختلف برای بهبود کیفیت و خدمت گذاری برای افراد ، انبارهای سرپوشیده و سالن های تولید که در شهر اصفهان قرار دارد تمام محصولات دارای استاندارهای ملی بوده تا مورد رضایت مشتری واقع شود. کابل افشان قابلیت خم شدن دارد و می توان آن را به شکل دلخواه در آورد این کابل مقاومت بالاتری دارد و شکستن آن سخت است و در منازل و فاصله های کوتاه از کابل افشان استفاده می شود این کابل شمال تعداد زیادی رشته های نازک سیمی است و همچنین می توان آن را سیم نرم نیز صدا کرد ولتاژی بین 300 تا 500 ولت را معمولا تحمل می کند دسته خاصی از کابل های افشان وجود دارد که باری کابل پمپ شناور چاه عمیق استفاده می شود ولی اساس برای پمپ های آب استفاده از کابل افشان لازم است این کابل در دو نوع تخت و گرد در بازار موجود است باید توجه داشت که از کابل افشان در موتور نمی توان استفاده کرد چون در موتور عایق مجزا وجود دارد و باعث می شود حجم موتور خیلی زیاد شود شدت جریانی که از کابل افشان عبور می کند به مراتب کمتر از سیم استخوانی است بدلیل فاصله بین هر دو کابل . مقاومت سیم و کابل افشان در مقایسه با سیم های استخوانی خیلی بیشتر بوده. و میدان مغناطیسی ان کمتر است با فرض سطح مقطع یکسان.

قیمت سیم و کابل

سیم و کابل ها با توجه به ابعاد ، الیاف و جنس مفتول در قیمت های متفاوت در بازار عرضه می شوند و همچنین قیمت ها روزانه فرق می کند و برای داشتن قیمت دقیق باید حتما به روز بود .کابل ها و سیم ها در انواع بسیار مختلف موجود بوده و هر شرکت طبق برند خود از قیمتهای خاصی برای آن استفاده میکند ..

تولید کننده سیم و کابل

تولید کنندگان مختلفی در جاهای مختلف ایران و دنیا به تولید سیم و کابل می پردازند که در مقاله بعدی به معرفی شرکت های تولید کننده سیم و کابل خواهیم پرداخت .

کاربردهای مختلف سیم و کابل

0 پاسخ

دیدگاه خود را ثبت کنید

میخواهید به بحث بپیوندید؟
احساس رایگان برای کمک!

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *